Kubki jednorazowe

Jednorazowe kubki dla gastronomii i całej branży HoReCa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze flagowe produkty, jakimi są jednorazowe kubki. Powstały one z myślą o świadomych i szanujących ekosystem konsumentach. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do branży HoReCa. Dzięki atrakcyjnej cenie nasze produkty trafiają również do małej gastronomii, ale także odbiorców indywidualnych.

Kubki jednorazowe ekologiczne ? w zgodzie z naturą

Na naszej platformie informacyjno-hurtowej dostępne są kubki jednorazowe ekologiczne, które przeznaczone są zarówno do serwowania zimnych, jak i gorących napojów. Zostały wykonane z różnych materiałów biodegradowalnych m.in. celulozy, materiału roślinnego PLA (mączki kukurydzianej) oraz innych surowców, które są w pełni bezpieczne dla naszej planety oraz ludzi. Kubeczki nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, są w pełni kompostowalne, szybko się rozkładają i stanowią najlepszą alternatywę dla kubków plastikowych, które są zagrożeniem dla Ziemi. BIO kubki są naczyniami jednorazowego użytku o wysokiej jakości. Kubki ekologiczne są funkcjonalne oraz wygodne w użyciu.

Kubki jednorazowe papierowe ? gdzie znajdują zastosowanie?

Kubki jednorazowe papierowe powstały na potrzeby szeroko pojętej gastronomii, w której naturalne i ekologiczne rozwiązania stanowią priorytet. Kubeczki jednorazowe to naczynia, które nie ulegają odkształceniu pod wpływem wysokich oraz niskich temperatur. Kupując nasz produkt, będą mieli Państwo okazję przekonać się, jak szeroka jest gama możliwości wykorzystania naszych eko kubeczków.

Kubki jednorazowe ekologiczne ? szeroki wybór

Na naszej platformie informacyjno-handlowej odnajdą Państwo szeroką i urozmaiconą gamę produktów naczyń biodegradowalnych. Ponieważ kubki jednorazowe ekologiczne stanowią jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów, dbamy o to, by spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dodatkowym ich atutem jest możliwość spersonalizowania - zamieszczenia logo firmy, która będzie jednocześnie promowała dbanie o środowisko naturalne.

Jakość naszych produktów potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Z racji tego, że branża wyrobów ekologicznych rozwija się w dynamicznym tempie, a świat nauki ciągle dostarcza nam nowych rozwiązań, my trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco wprowadzając nowe produkty i różnorodne możliwości ich zastosowania.