Kubki papierowe

Jednorazowe kubki papierowe dla branży HoReCa

Trendy ekologiczne wchodzą na salony, a wraz nimi nasze znakomite produkty biodegradowalne. Dla Klientów, którzy cenią sobie ekologiczne oraz naturalne rozwiązania przygotowaliśmy ofertę, która prezentuje nasze jednorazowe kubki papierowe. Dzisiaj już trudno wyobrazić sobie napoje serwowane na wynos w kubkach wykonanych z tworzyw sztucznych, zaśmiecających środowisko.

Jednorazowy kubek papierowy przyjazny środowisku

Jednorazowy kubek papierowy, który prezentuje nasza oferta informacyjno-handlowa wykonany jest w 100% z materiału biodegradowalnego, przyjaznego dla ludzi oraz naszej planety. Papierowe kubki są w pełni kompostowalne, nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, szybko ulegają rozkładowi i stanowią bezpieczną i ekologiczną alternatywę dla kubków wykonanych z plastiku. Papierowe kubeczki, które mamy Państwu do zaoferowania są w stu procentach stworzone z papieru lub posiadają roślinną i bezpieczną dla użytkowników wyściółkę w przeciwieństwie do popularnych obecnie kubków do kawy dostarczanych przez największych producentów, którzy dodają do swoich produktów fragmenty folii, mające ochraniać kubki przed przesiąknięciem.

Jednorazowe kubki papierowe - kiedy warto je stosować?

W naszej ofercie informacyjno-hurtowej znajduje się szeroki wybór kubków papierowych, które idealnie sprawdzą się do picia gorących oraz zimnych napojów. Możemy zaserwować w nich espresso, kawę z mlekiem, herbatę lub zimny napój z lodem, jednocześnie nie martwiąc się tym, że każdy kolejny wypity łyk przyczynia się do zanieczyszczania środowiska. Kubeczki papierowe nie tylko są funkcjonalne oraz bezpieczne, ale także posiadają unikatowy design, dzięki czemu mogą stanowić ozdobę zwykłego grilla, jak i spotkania biznesowego. Największą popularnością cieszą się podczas wydarzeń masowych, imprez plenerowych, a dzięki możliwości spersonalizowania nadruku stanowią świetną reklamę firmy, która dzięki temu będzie kojarzona z ekologicznymi rozwiązaniami.

Kubeczki papierowe - najwyższa jakość

Nasz asortyment składa się z wysokiej jakości naczyń biodegradowalnych, kompostowalnych i szybko ulegających rozkładowi. Kubeczki papierowe stanowią jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów do małej oraz dużej gastronomii. Jakość naszych naczyń stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego w naszej ofercie dostępne są wyłącznie wysokiej jakości produkty, które są bezpieczne dla ludzi i dla środowiska naturalnego. Posiadają odpowiednie certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa i jakości. Dbamy o to by nasza oferta była ciekawa i zróżnicowana, tak by każdy, nawet najbardziej wymagający Klient mógł znaleźć produkt odpowiedni do swoich potrzeb.