Opakowania z otrąb pszennych

Opakowania z otrąb pszennych - z miłości do natury

Jako mieszkańcy globalnej wioski każdego dnia produkujemy ponad trzy miliony ton odpadów. Większość z nich stanowią jednorazowe opakowania plastikowe, w tym opakowania spożywcze. W trosce o dobro naszej planety i przyszłych pokoleń każdemu, komu dalsze losy natury nie są obojętne, w sklepie Biodegradowalni.pl udostępniamy nowoczesne i funkcjonalne opakowania z otrąb pszennych. To jakościowe pojemniki spożywcze powstałe wyłącznie z naturalnych surowców pochodzenia roślinnego, a także stanowiące efekt recyklingu produktów przemysłu rolno-spożywczego.

Gdzie wykorzystasz nasze pojemniki z otrąb pszennych?

Wszystko w rzeczywistości zależy tylko od Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz miseczki, półmiski i talerze z otrąb, które pozwolą Ci cieszyć się pełnowartościowymi posiłkami w każdej sytuacji. W domu, w pracy, w lokalach gastronomicznych, szczególnie o zapleczu ogrodowym, na grillu wśród znajomych i w czasie innych wydarzeń plenerowych, w tym imprez miejskich. Dostępne w ofercie pojemniki z otrąb pszennych świetnie sprawdzą się zarówno do podawania potraw na zimno, jak i na ciepło, a ich dodatkowym walorem jest możliwość korzystania z nich w czasie przygotowywania potraw w piekarniku oraz podgrzewając posiłek w mikrofalówce.

Opakowania z otrąb pszennych - co dalej po użyciu?

Smacznego! I nie, nie dotyczy to jedynie posiłku znajdującego się na talerzu czy w miseczce. Czy wiesz, że wszystkie dostępne w naszej ofercie opakowania z otrąb pszennych są całkowicie jadalne? A jeśli nie masz ochoty na ich przekąszenie, nic nie szkodzi, ponieważ każde z nich jest w pełni biodegradowalne, powstałe jedynie z otrębów pszennych i niewielkiej ilości wody.

Nowatorskie pojemniki z otrąb pszennych na biodegradowalni.pl

Jako rodzinna firma zajmująca się dystrybucją produktów biodegradowalnych mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest współpraca z producentami, których główna idea produkcji łączy się z naszym celem. To dlatego w naszej ofercie znajdują się w pełni biodegradowalne pojemniki z otrąb pszennych znanego i cenionego producenta BIOTREM. Razem działamy we wspólnej wierze, by zmieniać świat na zdrowszy, na bardziej naturalny, na "BIO"!. I Ty możesz do nas dołączyć, zaopatrując siebie i swoich bliskich w artykuły bezpieczne dla nich i środowiska naturalnego. Naczynia biodegradowalne są bardzo estetyczne i uważane za ekskluzywne. Chcesz kupować je w niskich cenach? Zarejestruj się na naszej platformie!

 

Zachęcamy również do zapoznania się z szeroką ofertą pozostałych produktów znajdujących się na wirtualnych półkach naszej platformy.