Opakowania z trzciny cukrowej

Pojemniki z trzciny cukrowej na miarę XXI wieku

Szukasz sposobu, by zabrać z domu ciepły posiłek do pracy? A może już nie możesz doczekać się, aż w Twoim mieście znów pojawią się food-trucki lub ulubiony pub uruchomi w końcu swój ogródek piwny? Wraz z popularyzacją serwowania smacznych posiłków na mieście bądź w miejscach pracy rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne, bezpieczne i przyjazne środowisku rozwiązania dotyczące opakowań spożywczych. Dziś z dumą możemy zaproponować Ci oryginalne i wysokojakościowe pojemniki z trzciny cukrowej - w pełni biodegradowalne, wytrzymałe oraz szczelne. Co jeszcze warto o nich wiedzieć...?

Pojemniki z trzciny - dlaczego warto?

Współcześnie wykorzystywane opakowania żywności muszą spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Na szczęście większość z nich, troszcząc się o dobro naszej planety, coraz częściej stawia na produkty przede wszystkim przyjazne środowisku. Tak jak i Wam, tak i nam, dystrybutorom, zależy dziś na tym, by wspierać pozytywne działania oraz wartości. Odpowiedzią na Wasze oczekiwania są więc nasze funkcjonalne pojemniki z trzciny. Przy czym warto mieć na uwadze, że ich biodegradacja nie jest jedynym walorem. Każde z dostępnych naszej ofercie opakowań pozostaje jednocześnie łatwe w użyciu i odporne na działanie tłuszczu, do tego podtrzymuje temperaturę posiłku i nie wpływa na jego smak.

Wytrzymałe opakowania z trzciny cukrowej - różnorodność wyboru

Dostępne w naszej ofercie pojemniki są odporne na wodę i tłuszcze, dlatego bez problemu przechowasz w nich zarówno chłodne sałatki, jak gorące pierogi czy tradycyjne potrawy kuchni całego świata. Na atrakcyjną zastawę stołową, którą mamy przyjemność zaprezentować, składają się obiadowe opakowania z trzciny cukrowej,  tak zwane "menuboxy", również "hamburgerowe", pojemniki sałatkowe okrągłe bądź kwadratowe, jedno i wielokomorowe, zamykane i do zgrzewu, a także głębokie bio miseczki wraz z pokrywką w komplecie. Miłośnicy grochówki je doskonale znają. Ponadto oferujemy cieszące się zainteresowaniem, szczelne sosjerki, przydatne szczególnie przy prowadzeniu pizzerii oraz pozostałych punktów gastronomicznych typu fast-food.

Opakowania z trzciny na biodegradowalni.pl

Jako rodzinna firma od lat wspierająca rynek artykułów biodegradowalnych mających na celu ochronę przyrody w pełnym tego słowa znaczeniu, cieszymy się, że w naszej ofercie wreszcie pojawiły się nowatorskie opakowania z trzciny cukrowej. Jednak pamiętaj, że to właśnie dzięki Tobie oraz Twoim bliskim z branży będą one mogły korzystnie realnie wpłynąć na lokalne środowisko oraz rozwijać świadomość Wielu. Dziękujemy, że wraz z nami decydujesz się na tak ważny krok. Jesteśmy wdzięczni za każdy zakup oraz wsparcie naszej marki miłym słowem.