Podkłady jednorazowe

Podkłady jednorazowe - ekologiczna alternatywa dla Twojego lokalu

Dostępne w naszym sklepie podkłady jednorazowe to produkty niezwykle praktyczne, a zarazem stylowe, i co najważniejsze, niewpływające negatywnie na środowisko naturalne. Zdobione wyłącznie roślinnymi, neutralnymi zapachowo i bezpiecznymi dla zdrowia oraz kontaktu z żywnością farbami. To maty i podkładki w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Wyprodukowane z materiałów takich jak papier pochodzący z recyklingu i naturalna trawa. To rozwiązania nie tylko bezpieczne dla ekosystemu, korzystne cenowo i praktyczne, ale również stanowiące dodatkowy walor Twojego lokalu.

Biodegradowalny podkład jednorazowy - praktyczne dopełnienie wystroju

Biodegradowalny podkład jednorazowy lub podkładka pod filiżankę to idealne, alternatywne zabezpieczenie stołu stolika czy baru. Mata taka pozwoli Ci skutecznie chronić wyposażenie przed zarysowaniami czy innymi uszkodzeniami. Dzięki właściwościom antypoślizgowym zwiększy także znacznie komfort Klientów. Stylowy, minimalistyczny design podkładów sprawi, że wpiszą się one w praktycznie każde wnętrze, świetnie dopełniając tym samym jego aranżację. Nie musisz jednak ograniczać się wyłącznie do oferowanych tutaj wzorów. Na wszystkich bio matach możemy wykonać indywidualne nadruki, np. z logo Twojej restauracji lub jej motywem przewodnim.

Dlaczego warto wybrać biodegradowalne podkłady na stół?

Oferowane przez nas bio podkłady to nie tylko maksymalnie wygodne i bezpieczne dla środowiska podkłady na stół. To także szansa na jeszcze lepsze wpisanie się w ideę zero waste, slow food lub po prostu bycie BIO. Dzięki nim uczynisz kolejny krok w kierunku wyróżnienia swojego lokalu i pokazania Klientom, że naprawdę zależy Ci na środowisku i zdrowym życiu. Wzbogacisz także wystrój, tworząc jeszcze przyjemniejszą i zachęcającą do częstych odwiedzin atmosferę. Takie alternatywne rozwiązanie udoskonali też stworzone przez Ciebie doświadczenie, ułatwi utrzymanie czystości i dołoży kolejną cegiełkę do pozytywnego wizerunku Twojej marki. Jesteśmy przekonani, że nasze bio maty zagoszczą u Ciebie na stałe.

Podkłady, serwetki i naczynia jednorazowe w ofercie Biodegradowalni.pl

Wybierając biodegradowalne podkładki jednorazowe, działasz nie szkodząc środowisku. Wspierasz koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym, racjonalne gospodarowanie odpadami i prowadzisz biznes odpowiedzialnie. Ulepszasz też jakość swoich usług, bio podkłady są bowiem niezwykle wygodne, bardzo przyjemnie się na nich konsumuje. W naszym sklepie znajdziesz także m.in. w pełni biodegradowalne i kompostowalne serwetki, opakowania na wynos, reklamówki, naczynia i sztućce jednorazowe. Innymi słowy, wszystko, czego może potrzebować Twój lokal. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, wybierz produkty z natury!

Sprawdź także nasze bio saszetki z serwetkami, które idealnie sprawdź się z biodegradowalnymi podkładami.