Pojemniki obiadowe

Wysokojakościowy pojemnik obiadowy nie tylko do domu

Gastronomiczne biodegradowalne pudełka obiadowe to przyjazne środowisku opakowania, dzięki którym każdy z nas może szczególnie zatroszczyć się o dobro naszej planety. Możesz używać ich na wiele sposobów: przygotowując posiłki lub wygodnie je przechowując oraz bezpiecznie transportując z miejsca na miejsce. Pojemniki obiadowe sprawdzą się nie tylko w domu, ale przede wszystkim na różnego rodzaju imprezach kateringowych, a także w zakładach pracy. To opakowania wysokojakościowe, wykonane z najlepszych materiałów (bio PLA, trzcina cukrowa) - wszystko po to, by posiłki nie traciły w nich swoich walorów smakowych. Ponadto opakowania te cechuje wyjątkowa wytrzymałość.

Dlaczego warto wybrać nasz bio pojemnik obiadowy?

Czy wiesz, że większość bio pojemników sprzedawanych na rynku wykonanych jest z celulozy, a od wewnątrz pokryte są polietylenem? W przypadku zakupu pojemników obiadowych ważna jest przede wszystkim świadomość materiałów i praktyk. Na szczęście w naszym sklepie otrzymujesz gwarancję, że wszystkie bio pojemniki na wynos są takie w rzeczywistości - nie tylko z nazwy. Nasze produkty powstają tylko z naturalnych surowców i są jednorodne, co ułatwia recykling. Dbamy o to, by wyściółka, na przykład z kukurydzy, chroniąca opakowanie przed przeciekaniem stanowiła naturalne rozwiązanie.

Wytrzymałe pojemniki obiadowe na zupy i produkty sypkie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów ceniących kuchnię "kubełkową", w naszej ofercie zawarliśmy również wyspecjalizowane pojemniki obiadowe do transportowania zup, ale nie tylko. Nasze BIO pojemniki obiadowe wykonane z naturalnego recyklingowanego papieru sprzedawane są w komplecie wraz z dopasowaną, szczelną pokrywką. Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy, co w nich przechowasz; zupy czy popularne na rynku "kubełki" z kurczakiem, frytki, a może owoce i warzywa. Mniejsze opakowania nadają się również do serwowania lodów (naturalnych, tajskich...).

Biodegradowalne pojemniki obiadowe dla dobra wszystkich

Ochrona środowiska to ważny element naszego życia codziennego. Cieszymy się, że wraz z naszymi Klientami świadomie chronimy zasoby naturalne i korzystamy z nich racjonalnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zanieczyszczone środowisko trzeba ratować kompleksowo; tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że każdy nasz pojemnik obiadowy wspiera pozytywne działania ukierunkowane na tę ochronę. Sprawdź już dziś naszą pełną ofertę pudełek obiadowych, a także pozostałych produktów dostępnych na naszej stronie. Dzięki nim możesz wraz z nami troszczyć się o to, co najcenniejsze.