Pojemniki papierowe

Pojemniki papierowe idealne dla branży HoReCa

W sytuacji, kiedy zastąpienie plastikowych pojemników naczyniami biodegradowalnymi staje się koniecznością, nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom branży gastronomicznej. Pojemniki papierowe stają się idealnym rozwiązaniem dla małej i dużej gastronomi, w szczególności przy planowaniu sprzedaży posiłków na dowóz.

Papierowe pojemniki - postaw na naturę!

W szerokiej ofercie naszej platformy informacyjno-hurtowej dostępne są wysokiej jakości papierowe pojemniki, które służą do przechowywania oraz transportowania przygotowanych potraw. Wysoka jakość pozwoli na przetrzymywanie opakowań w lodówce oraz podgrzewanie w kuchence mikrofalowej. Opakowania papierowe są biodegradowalne, ulegają recyklingowi, są przyjazne dla środowiska naturalnego oraz są kompostowalne. Obserwując negatywne skutki używania plastikowych naczyń, powinniśmy zrobić wszystko by wyeliminować je z powszechnego użytku. Świetną alternatywą są nasze produkty. Papierowe pojemniki wykonane są z wysokiej jakości papieru, od wewnątrz wyściełane są naturalną kukurydzą, co powoduje, że bardzo dobrze izolują oraz nie przemakają, nawet przy długim czasie przechowywania posiłku. Pojemniki papierowe są lekkie, wytrzymałe i stworzone tak by po zamknięciu można było ustawiać jeden na drugim. Dzięki dopasowanemu wieczku mamy pewność, że podczas transportu nasze potrawy będą bezpieczne i dotrą na miejsce w niezmienionej formie.

Przechowywanie, oraz transportowanie żywności ma ogromny wpływ na jej smak oraz zapach. Dlatego opakowania, w których umieścimy posiłki, muszą być wykonane z bardzo trwałych i bezpiecznych materiałów. Wybierając pojemniki papierowe uzyskujesz gwarancję zachowania jakości potraw.

Papierowe pojemniki - szeroki wybór

Papierowe pojemniki znajdują zastosowanie w wielu miejscach. Idealnie nadają się do transportowania potraw gorących oraz płynnych. Do opakowań dodawane są wieczka, które chronią przed utratą temperatury oraz wylaniem. Papierowe pojemniki znajdują zastosowania w firmach cateringowych, restauracjach, barach szybkiej obsługi oraz food truckach. Na naszej platformie informacyjno-handlowej dostępny jest szeroki wybór opakowań o różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy są to dania azjatyckie, kuchnia polska czy włoskie makarony nasza rozbudowana gama opakowań papierowych bez wątpienia spełni Państwa oczekiwania.

Opakowania papierowe na żywność - jakość ma znaczenie

Oferta Biodegradowalni składa się z bogatego asortymentu naczyń oraz opakowań w pełni biodegradowalnych, przyjaznych środowisku. Aspekty ekologiczne oraz bezpieczeństwo są dla nas kluczową kwestią, dlatego nasze produkty tworzymy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Nasze opakowania papierowe w szczególności kierujemy do właścicieli restauracji i firm cateringowych, którzy chcą zadbać o jakość transportowanych dań. Wierzymy w to, że nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom!