Reklamówki jednorazowe

Reklamówki jednorazowe dla gastronomii, handlu oraz domu

Biodegradowalni to platforma informacyjno-handlowa, która posiada ofertę produktów ekologicznych, w pełni kompostowalnych i bezpiecznych dla środowiska. W naszym bogatym asortymencie dostępne są reklamówki jednorazowe (siatki jednorazowe), które znajdują szerokie zastosowanie w branży HoReCa, handlu, przemyśle oraz w gospodarstwie domowym. Możną zapakować do nich jedzenie na wynos czy też zakupy. Używając ekologicznych rozwiązań mamy pewność, że każde nasze działanie nie jest szkodliwe dla naszej planety.

Ekologiczne jednorazowe reklamówki - rozwiązanie zgodne z naturą

W ofercie naszej platformy informacyjno-hurtowej dostępne są wyłącznie ekologiczne jednorazowe reklamówki, które są pełni biodegradowalne, ulegają rozkładowi w przeciągu około 5 tygodni, oraz są w pełni kompostowalne. Każda posiada nadruki certyfikatu OK compost TÜV Austria (norma EN 13432). Bio reklamówki jednorazowe wykonane są m.in. ze skrobi kukurydzianej oraz ziemniaczanej, są przyjemne w dotyku oraz wytrzymałe. Użycie do produkcji jednorocznych ziemniaków pozwala oszczędzić rosnące przez wiele lat drzewa. Biodegradowalne reklamówki jednorazowe to świetna alternatywa dla siatek wykonanych z plastiku, są przyjazne dla środowiska naturalnego i dla człowieka.

Bio jednorazowe reklamówki - szeroki wybór

Wybierając jednorazowe reklamówki mocne mamy, pewność, że wszystko co chcemy przenieść czy też przetransportować, dotrze z nami do miejsca docelowego. Posiadamy szeroki wybór siatek w wielu rozmiarach, dlatego każdy, nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Posiadają estetyczne wykończenia, dodatkowo wykonujemy specjalne reklamówki na zamówienie z własnym logotypem. Dzięki temu Państwa firma będzie kojarzona z ekologicznymi rozwiązaniami.

Ekologiczne reklamówki jednorazowe - wysoka jakość

Wszystkie nasze ekologiczne reklamówki jednorazowe posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Są solidnie wykonane, nie wchodzą w reakcje z żywnością w przeciwieństwie do plastikowych toreb, którym wystarczy kilka minut, aby przekazać żywności szkodliwe substancje, dlatego nasze ekologiczne reklamówki idealnie nadają się do pakowania owoców, warzyw, pieczywa i produktów garmażeryjnych. Są tolerancyjne dla zróżnicowanych temperatur, wyższych i niższych. Reklamówki ze skrobi kukurydzianej mają także łagodny i przyjemny zapach, subtelnie przypominający nam o roślinie, z której zostały stworzone. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego stale wzbogacamy nasz asortyment o różnego rodzaju produkty ekologiczne, w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Liczymy na to, że docenią Państwo nasze doświadczenie w branży i skorzystają z szerokiej oferty.