Serwetki papierowe

Serwetki papierowe dla gastronomii

Doskonałym uzupełnieniem naszych biodegradowalnych naczyń są serwetki papierowe wykonane z naturalnego materiału. Są pięknie zdobione, a mimo to nie zawierają sztucznych barwników. Motywy i kolorystyka również doskonale harmonizują z przyrodą. Zamawiając nasze serwetki papierowe, mają Państwo możliwość umieszczenia na nich logo lub dowolnego motywu, dzięki czemu firma będzie kojarzona z ekologicznymi rozwiązaniami. W ostatnich latach liczba zamówień z dowozem mocno wzrosła. Aż 34% Polaków częściej zamawia jedzenie na wynos niż przed 2020 rokiem.

Papierowe serwetki - w zgodzie z naturą

W ofercie naszej platformy informacyjno-handlowej znajdą Państwo papierowe serwetki ekologiczne, które w szybki sposób ulegają rozkładowi (zajmuje to około 90 dni), są biodegradowalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska naturalnego. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiałów m.in. naturalnej flizeliny, a do ich zdobienia używane są wyłącznie bezpieczne, bezzapachowe, wodne i roślinne farby. Konsumenci, którzy wybierają papierowe serwetki, wspierają gospodarkę zamkniętą, która dobrze gospodaruje odpadami.

Papierowe serwetki na wiele okazji

Papierowe serwetki to nieodłączny towarzysz wielu imprez masowych i niezbędny element w restauracjach oraz barach. Dzięki nim w szybki i prosty sposób zadbasz o higienę i czystość podczas spożywania posiłków. Papierowa serwetka charakteryzuje się niezwykłą chłonnością, jest przyjemna w dotyku oraz skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Oprócz aspektów praktycznych posiada również walory estetyczne. Zadbaj z nami o estetyczne i ekologiczne nakrycie stołu. Serwetki papierowe nie muszą stanowić tylko i wyłącznie konieczności - szeroki wybór rozmiarów i wzorów pomoże Ci także zadbać o odpowiedni wygląd przygotowanego miejsca. Ekologiczne serwetki to produkt, który powinien znaleźć się w każdym punkcie gastronomicznym oraz domu.

Papierowe serwetki ekologiczne - postaw na jakość!

Niezależnie czy zarządzają Państwo lokalem gastronomicznym, czy przygotowują prywatną imprezą, jakość wykorzystanych produktów ma ogromne znaczenie. Wybierając wysokiej klasy dodatki, podnoszą Państwo rangę miejsca oraz wydarzenia. W asortymencie naszej platformy informacyjno-hurtowej znajdują się wyłącznie produkty ekologiczne, bezpieczne i wielokrotnie sprawdzone przez szefów kuchni oraz restauratorów. Posiadamy szeroki wybór papierowych serwetek, które idealnie wpasują się w klimat każdego, przygotowywanego wydarzenia. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego dbamy o to, by nasz asortyment był zróżnicowany, tak by każdy znalazł dla siebie odpowiednie akcesoria. Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta przypadnie Państwu do gustu.