Słomki jednorazowe

Słomki jednorazowe - w trosce o środowisko

Według danych, aż 3 procent wszystkich śmieci występujących w oceanach stanowią słomki. W dużej mierze to one przyczyniają się do ogromnych problemów ekologicznych, które w dłuższej perspektywie czasu mogą mieć fatalne skutki dla całego środowiska, a w szczególności dla ryb i ptaków, dla których produkty z plastiku stanowią śmiertelne zagrożenie. Dlatego też warto ograniczyć plastikowe słomki, które bardzo negatywnie oddziałują nie tylko na akweny wodne, ale także na naszą planetę. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy zakłada picie bez ich użycia, a drugi zamianę na papierowe słomki jednorazowe. Tylko w Polsce w skali roku zużywamy ponad miliard słomek. Trudno zmienić przyzwyczajenia, dlatego też warto zmienić szkodliwy dla środowiska plastik na przyjazny pod kątem ekologicznym papier.

Jednorazowe słomki - w pełni biodegradowalne

Jednorazowe słomki oferowane przez naszą platformę informacyjno-hurtową w dużej mierze różnią się od innych papierowych odpowiedników dostępnych na rynku. Wiele takich słomek posiada także plastikową warstwę pokrywającą ją od zewnątrz, przez co nie nadają się one do recyklingu. Na szczęście nie dotyczy to naszych produktów. Oferowane przez nas jednorazowe słomki wpisują się w obecne trendy dotyczące ochrony środowiska oraz, w perspektywie długofalowej, ochrony zdrowia każdego z nas. Dlatego są one w stu procentach biodegradowalne oraz kompostowalne w celu zadbania o naszą planetę.

Słomki do picia w różnych kolorystykach

Wszelkiego rodzaju lokale gastronomiczne posiadają swój jedyny, niepowtarzalny klimat. Tworzony jest również przez pozornie drobne detale, takie jak odpowiednio dobrana muzyka, czy też słomki do picia w odpowiedniej kolorystyce i wzorze pasującym do wystroju wnętrza. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oprócz wartości ekologicznych zwracamy także uwagę na design. W ofercie dostępnej na naszej platformie znajdą Państwo słomki do picia w wielu rozmiarach oraz w bardzo dużej liczbie wariantów kolorystycznych.

Słomki jednorazowe - wybór w zgodzie z naturą

Ze względu na połączenie niezmiennego smaku napojów z troską o ekologię warto wybrać nasze słomki jednorazowe. Dzięki użyciu naturalnych, roślinnych barwników do ich dekoracji są one w stu procentach zdrowe i bezpieczne dla użytkowników. Warto również wspomnieć o wielu możliwościach ich użytkowania. Świetnie sprawdzają się w napojach zimnych oraz wytrzymują wysokie temperatury aż do około 60 stopni. Papierowe słomki jednorazowe to doskonały zakup dla każdego, kto ceni sobie jakość i dbałość o środowisko.