Słomki papierowe

Słomki papierowe - na każdą imprezę okolicznościową

Myśląc o ekosystemie nie sposób nie wspomnieć, jak ważną rolę odgrywają naczynia oraz akcesoria biodegradowalne. W szerokiej palecie produktów Biodegradowalni posiadają duży wybór ekologicznych słomek. Papierowe słomki znajdują wszechstronne zastosowanie w gastronomii. Cieszą się zainteresowaniem wśród konsumentów, dla których ekologiczny styl życia stał się normą.

Papierowe słomki przyjazne środowisku

W trosce o naszą planetę w ofercie znajdziecie papierowe słomki, które w szybkim tempie ulegają rozkładowi, nie stanowiąc zagrożenia dla środowiska naturalnego. Biodegradowalne słomki do napojów z powodzeniem zastępują syntetyczne odpowiedniki. Jeżeli nie jest obojętny Państwu los naszej planety, idealnym rozwiązaniem jest wprowadzenie do użytku produktów wykonanych z materiałów w 100% kompostowalnych. Papierowe słomki to jednorazowe produkty, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, nadające się zarówno do picia napojów zimnych, jak i ciepłych, gazowanych oraz niegazowanych. Eko słomki są funkcjonalne i wygodne w użyciu. Nie zmieniają smaku napojów, zachowują kształt i kolor nawet po długim moczeniu.

Papierowe słomki - szeroki wybór

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, dostosowaliśmy ofertę do coraz to nowych potrzeb rynku gastronomicznego. W przypadku słomek papierowych, producent musi skupić się na dużej uniwersalności zastosowania swoich produktów często w bardzo różnych od siebie sytuacjach. Nasze słomki świetnie wpasują się w kameralny klimat, ale również zaskoczą podczas imprez masowych.

Równie dobrze będą prezentowały się na bardziej wystawnych bankietach, podkreślając charakter serwowanych trunków. W zależności od zapotrzebowania Klienta posiadamy słomki papierowe o jednolitej kolorystyce, jak również zdobione różnorodnymi deseniami.

Ekologiczne słomki - najwyższa jakość

Ekologiczne słomki, które prezentujemy Państwu w naszej ofercie informacyjno-hurtowej wykonane są z wysokiej jakości papieru i należą do najbardziej trwałych na rynku, dzięki użyciu aż trzech warstw papieru! Każdy produkt przed trafieniem do odbiorcy jest dokładnie sprawdzany, by mieć pewność, że został dobrze przygotowany do użytku, co dodatkowo potwierdzają certyfikaty jakości. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego szczególnie dbamy o to by nasza oferta składała się wyłącznie z produktów wysokiej klasy. Posiadamy szeroką ofertę różnego rodzaju naczyń biodegradowalnych, które spełniają oczekiwania konsumentów dbających o środowisko naturalne. Postaw na jakość razem z Biodegradowalni.pl

 

Sprawdź także inne rodzaje ekologicznych słomek!