Sztućce jednorazowe

Sztućce jednorazowe - ekologiczne, wytrzymałe i estetyczne

Dzięki swoim profesjonalnym i estetycznym produktom firma Biodegradowalni przebojem zdobywa rynek HoReCa. Sztućce jednorazowe, które posiadamy w naszym asortymencie to propozycja dla odbiorców, którzy cenią sobie ekologiczne i naturalne rozwiązania. Są nie tylko bezpieczne dla naszej planety i ludzi. Sztućce, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, są niezwykle odporne, wytrzymują wysokie temperatury, dlatego mogą być czyszczone w zmywarce, dzięki czemu można z nich korzystać wielokrotnie. Stanowią najlepszą alternatywę dla jednorazowych sztućców wykonanych z tworzyw sztucznych. Można za ich pomocą spożywać zarówno ciepłe, jak i zimne posiłki, są w pełni bezpieczne i neutralne w kontakcie z żywnością.

Jednorazowe sztućce - wygoda i bezpieczeństwo

Na naszej platformie informacyjno-hurtowej dostępne są ekologiczne jednorazowe sztućce przeznaczone do spożywania wszelkiego rodzaju posiłków: ciepłych obiadów jak i deserów oraz lodów. Eko jednorazowe sztućce wykonane są z różnych materiałów biodegradowalnych m.in. Mater-bi, otrąb pszennych czy też miazgi drzewnej lub długowłóknistej celulozy Sztućce są trwałe i bezpieczne dla człowieka i dla naszej planety. Są w pełni biodegradowalne, nie wchodzą w reakcje z żywnością, nie zmieniają jej smaku oraz zapachu, są kompastowalne i szybko ulegają rozkładowi.

Drewniane sztućce jednorazowe - gdzie znajdują zastosowanie?

Ekologiczne sztućce jednorazowe znajdują szerokie zastosowanie w branży HoReCa. Produkty ze względu na swoją atrakcyjną cenę stanowią dobrą ofertę zarówno dla małej gastronomii, jak i dla bardziej wymagającej branży hotelarskiej. Drewniane sztućce jednorazowe są nie tylko lekkie i wygodne w użyciu, ale także zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas spożywania posiłków. Na naszej platformie informacyjno-handlowej dostaniecie Państwo szeroki wybór sztućców jednorazowych, w tym widelców, noży, łyżeczek oraz łopatek, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz oryginalnym designem, w związku z tym stanowią wygodne i estetyczne rozwiązanie. Tylko kilkanaście procent Polaków przyznaje się, że w ogóle nie zamawia jedzenia z dostawą, co jasno pokazuje kierunek w którym zmierza branża gastronomiczna.

Ekologiczne sztućce jednorazowe - wysoka jakość produktów

Posiadamy szeroki wybór ekologicznych sztućców jednorazowych, przeznaczonych dla indywidualnego odbiorcy, jak i dla firm z branży gastronomiczno-hotelarskiej. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz charakteryzują się wysoką jakością. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas priorytet, dlatego mogą Państwo liczyć na najlepsze produkty w bardzo dobrych cenach. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta pozwala naszej firmie cieszyć się wysoką pozycją na rynku produktów biodegradowalnych.