Talerze jednorazowe

Talerze jednorazowe - dla domu i branży HoReCa

Talerze jednorazowe, które mamy Państwu do zaoferowania to najlepsza alternatywa dla naczyń z tworzyw sztucznych, które zagrażają środowisku naturalnemu i nie podlegają recyklingowi. Biodegradowalni to platforma informacyjno-handlowa, która posiada w swoim asortymencie wyłącznie ekologiczne, w pełni biodegradowalne i bezpieczne naczynia, które świetnie sprawdzą się zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w barach, restauracjach oraz podczas imprez masowych.

Eko talerze jednorazowe z trzciny cukrowej

Jeżeli nie jest Państwu obojętny los naszej planety, warto plastikowe, jednorazowe talerze zamienić na ekologiczne jednorazowe talerze wykonane z trzciny cukrowej. Materiał ten jest niezwykle ekonomiczny (trzcina odrasta nawet kilka razy w roku), trwały, w 100% biodegradowalny, tolerancyjny na wilgoć, niskie oraz wysokie temperatury. Ponadto świetnie nadaje się do potraw tłustych oraz gorących. Możemy zaserwować na nich dania główne, przekąski oraz desery. Eko talerze jednorazowe z trzciny cukrowej nadają się do podgrzewania w mikrofalówce, piekarniku, a także do przechowywania potraw w zamrażarce. Serwowane na nich dania nie zmieniają smaku oraz zapachu, wyglądają i smakują pysznie! Eko talerze jednorazowe są bardzo wygodne w użyciu i funkcjonalne. Posiadają unikatowy design, dzięki temu nie tylko są praktyczne w użyciu, ale i prezentują się nienagannie.

Talerze jednorazowe ekologiczne z otrąb

Świadomość człowieka na temat ekologii stale rośnie, dlatego naczynia biodegradowalne zyskują na popularności, a nasz asortyment stale się powiększa. Na naszej platformie informacyjno-hurtowej dostępne są talerze jednorazowe ekologiczne z otrąb, które nie tylko są biodegradowalne i kompostowalne, ale także jadalne. Idealnie sprawdzą się do podawania wielu dań, ciast oraz przystawek. Tak samo, jak talerze jednorazowe z trzciny cukrowej, nadają się do podgrzewania w mikrofali, piekarniku i przechowywania w zamrażarce. Są neutralne dla smaku i nie zmieniają zapachu potraw.

Talerze jednorazowe eko dla profesjonalnej gastronomii

Talerze jednorazowe eko, które posiadamy w swojej ofercie charakteryzują się wysoką jakością. Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego wybierając nasze produkty mogą Państwo liczyć na najlepsze oraz najbezpieczniejsze wykonanie. Szczególnie dbamy o to, by oferta była bogata w produkty, tak by nawet najbardziej wymagający konsument znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Firma Biodegradowalni powstała i rozwija się z myślą o branży HoReCa.