Kubki ekologiczne

Kubki ekologiczne

Bio kubki to dla nas ważna kategoria pojemników biodegradowalnych. 

Stale ją uzupełniamy o nowe, innowacyjne kubki ekologiczne jak na przykład te "0% plastik" wykonane tylko z celulozy, jednorodne. WOW! Nie ma tu plastikowych, sztucznych i szkodliwych dla zdrowia czy środowiska rozwiązań. Znajdziesz w niej kubki biodegradowalne, kubki kompostowalne i nadające się do recyklingu bio kubki z papieru, trzciny cukrowej, kukurydzy i kubki z bio PLA. Do kompletu proponujemy roślinne bio pokrywki, także do bio kubków na kawę i inne gorące napoje. 


Kubki ekologiczne do kawy i herbaty? 

kubki jednorazowe ekologiczne do napojów gorących i zimnych, kubki ekologiczne do lodów i wody, z czego powstają? Dlaczego nie przesiąkają? Tradycyjne kubki pokryte są od środka warstwą sztucznego i szkodliwego polietylenu (PE) dzięki czemu nie przesiąkają ale też nie nadają się do kompostowania, a recykling jest utrudniony i kosztowny. Nasze kubki jednorazowe ekologiczne powstają wyłącznie z naturalnych materiałów roślinnych: trzcina cukrowa (pulpa z trzciny), kukurydza (skrobia), papier z recyklingu, celuloza (pulpa) i naturalny roślinny bio PLA (poliaktyd z kukurydzy). Aby nie przesiąkały, od wewnątrz, kubki ekologiczne pokrywane są naturalną warstwą kukurydzy lub mają specjalnie utwardzane ścianki co wystarczy aby zatrzymywały swoją zawartość. Zużyte kubki eko powinny trafić do pojemnika z odpadami "BIO", a może na Twój kompostownik? 


Kubki bio oferowane przez BIODEGRADOWALNI.pl są estetyczne, praktyczne, mocne i lekkie. 

Posiadają wysokie właściwości termiczne i izolacyjne. Na życzenie zrobimy je także z Twoim logotypem, sloganem reklamowym... Na naszej platformie znajdziecie Państwo kubki bio różnej pojemności, z pojedynczą i podwójną ścianką, do wody, do lodów, napojów zimnych i gorących. POLECAMY - kubki eko w ciekawej gamie kolorystycznej. Wszystkie są certyfikowane i sprawdzone, chętnie kupowane przez restauratorów.