Torby biodegradowalne ze skrobi roślinnej

Torby biodegradowalne ze skrobi roślinnej

Reklamówki ekologiczne alternatywą dla plastiku.

Reklamówki plastikowe ,reklamówki foliowe, których używamy na co dzień, obok butelek plastikowych, są "sztucznymi tworami", które najczęściej zanieczyszczają nasze naturalne środowisko. Jak, czym je zastąpić? - bio reklamówki. Powstają z naturalnej skrobi kukurydzianej, ziemniaczanej oraz naturalnych olei roślinnych. Reklamówki ekologiczne są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, estetyczne i wytrzymałe. Co bardzo ważne, reklamówki jednorazowe ekologiczne są bezpieczne dla żywności, którą w nich transportujemy i przechowujemy. Spełniają europejskie normy jakości oraz bezpieczeństwa. Reklamówki ekologiczne posiadają uznane i wiarygodne certyfikaty kompostowalności "OK Compost", a surowce są dokładnie selekcjonowane i sprawdzane przed użyciem. 

Reklamówki biodegradowalne, torby biodegradowalne - mamy do Twojej dyspozycji duży ich wybór. 

Reklamówki plastikowe, torby papierowe? Jak, czym je zastąpić? Jednorazowe reklamówki biodegradowalne, jednorazowe torby biodegradowalne kupisz u nas w szerokiej gamie rozmiarów, wzorów. Wybierz ten najlepszy dla siebie i swojej gastronomii, kupuj świadomie, i w trosce o nasze wspólne zdrowie. Reklamówki bio roślinne są tańsze od papierowych i łatwiej (szybciej) się biodegradują. "Chronię lasy, zastępuję torby papierowe i kupuję jednorazowe torby biodegradowalne roślinne wykonane z ziemniaków, kukurydzy" - coraz więcej naszych klientów tymi słowami się kieruje przy zakupach (slow life, slow food, zero-waste). Oszczędzam środowisko i własną kieszeń mówią. Reklamówki bio, torby, zrywki, są tańsze niż torby papierowe, bardziej przyjazne zdrowiu niż reklamówki foliowe (torby plastikowe).  

W naszej aktualnej propozycji są już ZRYWKI bio

Biodegradowalne i kompostowalne. Tanie i już sprawdzone torby jednorazowe na zakupy. Łatwo się biodegradują i rozdzielają, a to ważne dla klientów w sklepach i restauracjach. 

Stwórz własne reklamówki eko.   

W ofercie sklepu BIODEGRADOWALNI.pl szeroki wybór rozmiarów i kolorów. Na Twoje życzenie wyprodukujemy reklamówki eko i zrywki eko w wersji z Twoim logotypem, sloganem reklamowo-informacyjnym. Ty wybierzesz rozmiar, grubość, kolor.

POZNAJ, ZAMÓW, UŻYWAJ, CHROŃ ZDROWIE I ŚRODOWISKO!