Serwetki ekologiczne

Serwetki ekologiczne

Serwetki ekologiczne są już w naszej ofercie naturalnie. 

Gastronomia, restauracje, kawiarnie, bary, hotele cenią je sobie bardzo i kupują u nas systematycznie. Serwetki ekologiczne są naturalne i w pełni biodegradowalne. Roślinne. Nie zawierają w swoim składzie szkodliwych i sztucznych związków co jest przecież bardzo ważne dla Twoich klientów. 

Czym charakteryzują się, wyróżniają się nasze eko serwetki?

Serwetki jednorazowego użytku są praktyczne, higieniczne, estetyczne, funkcjonalne i odpowiedzialnie wytwarzane. Nasze eko serwetki przynoszą korzyści środowisku naturalnemu (łatwa biodegradacja) i ich użytkownikom (tanie, przyjemne i bezpieczne w użyciu). 

Bio serwetki - są sprawdzone i certyfikowane (OK compost). 

Bio serwetki z oferty BIODEGRADOWALNI.pl spełniają wysokie wymogi użytkowników, Aby wyprodukować ekologiczne serwetki jako surowców używa się tylko naturalnych materiałów, certyfikowanych (FSC, SWAN). Farby służące do nanoszenia druku są roślinne, wodne, bezzapachowe i bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska. Ekologiczne serwetki jednorazowe są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Od produkcji do utylizacji - dobieramy surowce  tak, aby proces produkcji serwetek eko oraz materiały, z których są zrobione, umożliwiały odpowiednie potraktowanie serwetek jednorazowych bio także po ich zużyciu. Odpowiednie znaczy bez szkody dla ludzi i środowiska. 

Serwetki eko. Naturalny wybór. Indywidualny wzór. 

Tym wyborem wspierasz gospodarkę zamkniętą, dobrze gospodarującą odpadami. Szeroka gama barw, rozmiarów, warstw, materiałów, z możliwością wykonania indywidualnego nadruku sprawiają, że możesz stworzyć wyjątkowe dla siebie serwetki eko. To nasza propozycja. WYBIERAJ, UŻYWAJ, KUPUJ i POLECAJ.  

"Zmień serwetki jednorazowe na BIO"