Talerze ekologiczne

Talerze ekologiczne

Z szerokiej gamy naczyń jednorazowych bio proponujemy Państwu bio TALERZE

Opakowania jednorazowe z plastiku w gastronomii to już przeszłość. Sztuczne naczynia jednorazowe zastępują sprawdzone i chętnie u nas kupowane opakowania jednorazowe ekologiczne. Naczynia jednorazowe bio produkowane są wyłącznie z naturalnych i odnawialnych surowców roślinnych. Bio talerze mają zróżnicowane średnice i kształty. Mamy w ofercie handlowej te płytkie i głębsze, te dzielone i niedzielone, owalne i okrągłe. Nasze ekologiczne talerze są wodo i tłuszczo odporne, sztywne i wytrzymałe, lekkie i bardzo estetyczne, uniwersalne. Nadają się do piekarników i mikrofalówek (ok. 200°C), zamrażarek (ok. -20°C) również. 

Talerze ekologiczne powstają w 100% z naturalnej pulpy trzcinowej (sugarcane bagasse) lub naturalnych otrębów pszennych (wheat bran).

Nasze talerze ekologiczne są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Znajdą swoje miejsce w Twoim przydomowym czy przyrestauracyjnym kompostowniku po ich zużyciu. Ekologiczne talerze z oferty BIODEGRADOWALNI.pl rozpadają się (biodegradują) w około 30 dni (naczynia bio z otrąb pszennych) lub 90 dni (naczynia bio z trzciny cukrowej). WOW, krótko prawda? Potrawy obiadowe, sałatki, pieczenie, przekąski na nich serwowane wyglądają naprawdę bardzo atrakcyjnie. WOW! 

Zwłaszcza talerze biodegradowalne z otrąb pszennych pięknie eksponują swoją zawartość. Czy tylko one?

Ciekawostka - talerze biodegradowalne (eko naczynia z otrębów pszennych) są jadalne, WOW! Próbowaliśmy, smakowaliśmy. Firmy cateringowe, gospodynie, kucharze, restauratorzy chętnie je u nas kupują zadowalając gusta estetyczne i higieniczne swoich gości. Ekologiczne talerze z otrąb pszennych są naszą estetyczną, nieco kruchą i co warto podkreślić, ekskluzywną propozycją na stoły. Tanie talerze ekologiczne z trzciny cukrowej równie pięknie prezentują potrawy, są natomiast ekonomicznym rozwiązaniem wśród opakowań ekologicznych dla gastronomii. Tanie, bardzo lekkie, elastyczne a przy tym sztywne i estetycznie wykonane. Zwróć uwagę na tanie talerze trzcinowe z serii "myEco" jako te wykonane z większej ilości pulpy trzcinowej (grubsze), przez co eko talerze są niezwykle trwałe i szczególnie mocne (sztywne) w swej klasie. Wielu restauratorów (eko catering) kupuje u nas także tacki na grilla bio. Mamy je na platformie BIODEGRADOWALNI.pl. "Naczynia jednorazowe ekologiczne - Kupuj i używaj."

Nasze talerze naturalne i tacki na grilla są wszechstronne i często kupowane. 

Doskonale sprawdzają się do serwowania dań obiadowych, śniadań, ciast, sałatek, przekąsek. Talerze naturalne są uniwersalne i docenione już przez wielu eko restauratorów, kupujących naczynia jednorazowe bio. Firmy cateringowe oraz firmy eventowe, dla których dobro klienta i środowiska są ważne zauważyły i kupują systematycznie nasze opakowania jednorazowe eko. Talerze biodegradowalne sprawdziły się już na nie jednym przyjęciu urodzinowym, weselnym. Do dobrej zabawy będą przydatne tacki na grilla bio oraz kubki bio z trzciny cukrowej. W cukierniach sprawdzą się małe talerzyki eko, małe tacki eko  na ciasta i ciasteczka. "Eko party i slow food są teraz w modzie."


BIODEGRADOWALNI.pl proponują Państwu bogaty asortyment nie tylko eko talerzy ale również innych bio naczyń z otrębów pszennych i trzciny cukrowej: miski bio, półmiski bio, lunch boxy bio, opakowania ekologiczne na wynos i na miejscu, naczynia jednorazowe bio większe i mniejsze,? Do ich kompletu proponujemy funkcjonalne sztućce bio: łyżeczki i łyżki ekologiczne, noże ekologiczne, widelce ekologiczne. Sztywne, długie, trwałe i pewne w użyciu. 


Twój wybór nasze jednorazowe naczynia i bio talerze - KUPUJ i KORZYSTAJ na codzień.