Sztućce ekologiczne

Sztućce ekologiczne

Eko sztućce mają już swoich zwolenników. Plastikowe sztućce jednorazowe odchodzą do lamusa.

Widelce bio, noże bio, mieszadełka bio, łyżeczki i łyżki bio są już powszechnie stosowane w gastronomii. W ofercie BIODEGRADOWALNI.pl znajdziesz pełną gamę ekologicznych sztućcy, bezpiecznych, trwałych. Nie łamią się, nie deformują, choć warto znać właściwości materiałów, z których powstają. Eko sztućce jednorazowe tworzymy z różnorodnych surowców, jednak każdy z nich jest certyfikowany i pochodzi z roślinnych odnawialnych źródeł. 

Jakie sztućce ekologiczne kupisz u nas?

Widelce drewniane do warzy, łyżeczki z mater-bi do lodów, noże z kukurydzy do kiełbasy, łyżki z miazgi drzewnej do zup. Sprawdź i kupuj. 

Mamy dla Ciebie funkcjonalne sztućce ekologiczne, które  możesz używać do kompletu z naczynia ekologiczne i pojemniki ekologiczne. Bio sztućce z włókien drzewnych (miazga drzewna) są bardzo estetyczne i trwałe. Co ciekawe, wytrzymują kilkadziesiąt cykli w zmywarkach choć są sprzedawane jako sztućce jednorazowe eko. Elastyczne i niezawodne noże drewniane eko oraz widelce z drewna eko - długie włókna celulozy gwarantują trwałość. Niezwykle estetyczne, przez wielu gastronomów i właścicieli firm cateringowych uważane za ekskluzywne, sztućce ekologiczne z otrąb pszennych oraz bio PLA. To proponowany i sprawdzony przez nas asortyment ekologicznych sztućcy jednorazowych i wielorazowych. 

"Kup teraz nasze bio sztućce, pozbądź się plastików jednorazowych zanieczyszczających środowisko naturalne".

Ekologiczne sztućce doskonale sprawdzają się? 

podczas plenerowych eko party. Firmy cateringowe często je u nas kupują w komplecie z  naczyniami bio, kubkami bio, serwetkami i słomkami bio. Firmy eventowe również sprawdziły i systematycznie kupują nasze ekologiczne sztućce podążając za wymogami  swoich klientów. 

Sztućce biodegradowalne są bardzo funkcjonalne i godne Twojej uwagi oraz zaufania użytkowników.

Uniwersalne. Polecane są do gorących i zimnych potraw z gwarancją bezpieczeństwa, i komfortu dla użytkowników. Warto podkreślić, że biodegradowalne sztućce z drewna, miazgi drzewnej wytrzymują znacznie wyższe temperatury od tych z dodatkiem kukurydzy (bio PLA). Każde są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, estetyczne. Łyżki bio są głębokie, noże bio są ostre a widelce bio trwałe?, każde są przyjazne użytkownikom i środowisku. W kategorii sztućce biodegradowalne prezentujemy wszystkie nasze łyżki eko, noże eko, widelce eko, w podkategoriach natomiast znajdziesz szczegółowe informacje na temat tych produktów. Funkcjonalny i dobry wybór. Które biodegradowalne sztućce jednorazowe są najtańsze? Sprawdź i kup. Dziękujemy za Twój wybór i zakup. 

BIODEGRADOWALNI.pl proponują bogaty asortyment jednorazowych produktów BIO dla gastronomii. Ekologiczne naczynia i opakowania BIO w szerokiej gamie dla kucharzy. Tutaj znajdziesz kubki bio, serwetki i pojemniki bio, słomki i miski bio, a do kompletu oczywiście nasze sztućce eko. Master chef'owie korzystają i cenią sobie nasze sztućce eko, to ich świadomy i naturalny wybór. 

"Służymy wsparciem w doborze rozwiązań biodegradowalnych".- która łyżka bio, który widelec bio jest dla Ciebie?