Eko higiena

Eko higiena

Eko środki czystości to bardzo ważny i rozległy dział platformy BIODEGRADOWALNI.pl

Gromadzi szereg naturalnych eko środków czystości niezbędnych do utrzymywania czystości, sprawdzonych i stosowanych w takich branżach jak: HoReCa, medyczna, spożywcza, publiczna, czy też w firmach, lokalach usługowych, domach, Eko higiena sprawdza się po prostu tam gdzie zachowuje się wysokie standardy czystości i dba o zdrowie. 

Ekologiczne środki czystości to przede wszystkim?

wytrzymałe biodegradowalne worki na śmieci, chłonne papierowe ręczniki jednorazowe bio, naturalny, wydajny i tani papier toaletowy bio, pochłaniający nieprzyjemne zapachy węgiel aktywny bio. Co więcej? Wydajne i bezpieczne środki czystości ekologiczne do mycia i sprzątania, mocne rękawiczki jednorazowe biodegradowalne, trwałe i "dizajnerskie" dozowniki eko. Większość oferowanych przez nas produktów eko higieny jest biodegradowalna i kompostowalna. Wszystkie produkty są certyfikowane i bezpieczne dla osób dorosłych, dzieci oraz naszego środowiska naturalnego.  

Dlaczego nasz dział eko higiena jest ekologiczny? 

Worki na śmieci biodegradowalne powstają z olei roślinnych przez co łatwiej i szybciej się biodegradują w porównaniu do plastikowych worków na śmieci. Ręczniki jednorazowe eko powstają z pulpy bambusa pozyskiwanej na odnawialnych plantacjach tej rośliny. Chłoną lepiej niż ręczniki papierowe. Rękawiczki jednorazowe biodegradowalne produkujemy na przykład ze skrobi kukurydzianej. Dłonie czują się w nich bardziej komfortowo, nie pocą się tak jak w rękawiczkach foliowych. Ekologiczne środki czystości są proste w swoim składzie, wydajne i tanie w użyciu. W porównaniu do tradycyjnych środków higieny i czystości, charakteryzują się naturalnym zapachem lub są bezwonne. Zawsze bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Papier toaletowy eko jest bardziej wydajny i mocny od tego ?nadmuchanego? tradycyjnego. Powstaje z bambusa pozyskiwanego na plantacjach. Nie jest wybielany! W komplecie do papieru toaletowego eko i ręczników jednorazowych eko mamy estetyczne i niezawodne dozowniki w różnych kształtach. 
Na co dzień stosujemy ekologiczne środki czystości we własnym domu i otoczeniu. W naszej ofercie znajdziesz te już sprawdzone. POLECAMY