Rękawiczki biodegradowalne z kukurydzy

Rękawiczki biodegradowalne z kukurydzy

Biodegradowalne rękawiczki jednorazowe - Twój wkład w ochronę planety

Troska o środowisko naturalne wyraża się w naszych codziennych wyborach. Sięgając po niezbędne produkty do prowadzenia swojego biznesu można z powodzeniem przyczyniać się do działania, które będzie przyjazne środowisku. Przykład stanowi tutaj sieć McDonalds, która w styczniu 2019 r. zaczęła testować papierowe słomki na polskim rynku. Suma takich z pozoru drobnych wyborów ma znaczenie dla nas wszystkich! Zamiana zwykłych, foliowych rękawiczek na rękawiczki jednorazowe biodegradowalne to jedno z podstawowych działań, które możesz wdrożyć. Posiadają certyfikację EN 13432 oraz BPI Compostable.

Norma EN 13432 wskazuje jakie kryteria muszą zostać spełnione, aby przedmiot nadawał się do organicznego recyklingu.

BPI to znak, który gwarantuje, że oznaczony nim produkt jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do kompostowania przemysłowego. To certyfikat jakości Rady ds. Kompostowania i Instytutu Produktów Biodegradowalnych.

Jednorazowe rękawiczki kukurydziane - wygodne i przyjazne środowisku

Punktem wyjściowym przedsiębiorców powinno być zweryfikowanie swojego miesięcznego zużycia plastiku na potrzeby prowadzenia działalności. Opakowania jednorazowe, rękawiczki - to zaledwie początek listy. Sprawdzona hurtownia rękawiczek jednorazowych ze zróżnicowanym asortymentem pozwoli Ci zmienić dotychczasowe produkty na ich bio odpowiedniki. Przykład stanowią tutaj takie kukurydziane rękawiczki, które są nie tylko przyjazne środowisku, ale i zapewniają wygodę podczas użytkowania. Dłonie się w nich nie pocą, co ma miejsce w przypadku zwykłych foliowych rękawiczek.

Rękawiczki jednorazowe 100 szt - zawsze pod ręką!

Wiele biznesów wymaga sięgania po takie rękawiczki - począwszy od pracowników gastronomii, przez firmy sprzątające, a skończywszy na personelu stacji benzynowej. Podręczne opakowanie 100 sztuk rękawiczek jednorazowych jest zawsze gotowe do użytku i zapewni konieczną higienę. Wystarczą na długo, a uniwersalny rozmiar M/L sprawia, że to produkt dla każdego!

Rękawiczki jednorazowe hurtownia - szansa na zwiększenie Twojej przewagi konkurencyjnej

Jako przedsiębiorca masz duży wkład w ochronę środowiska. Zamiana zużywanych systematycznie produktów na ich biodegradowalne odpowiedniki to przykład słusznego wyboru. Każdy z nas dokonuje codziennie drobnych decyzji, które w dalszej perspektywie mogą mieć duże znaczenie. Odczuwalne będzie już samo ograniczenie plastiku podczas zakupów dzięki używaniu bio torby - zadziała tu efekt skali.

Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi nie tylko w kontekście własnych eko-wyborów. Firma bazująca na biodegradowalnych produktach może być bardziej atrakcyjna w oczach potencjalnych odbiorców. Wybór takich bio rękawiczek i opakowań może zatem przyczynić się do napływu klientów skoncentrowanych na trosce o planetę.