Słomki ekologiczne

Słomki ekologiczne

Wiesz dlaczego nasze słomki eko są trwałe i zachowują swój kształt i barwę nawet po długim moczeniu? 

Odpowiedź znajdziesz w unikalnej technologii i bio surowcach, których używamy do ich produkcji. Bio SŁOMKI ekologiczne (rurki do napojów) wykonane są z naturalnego papieru (aż 3 warstwy celulozy) lub bio PLA (skrobia z kukurydzy) najwyższej jakości. Te ostatnie mają piękny napis "BIO" na każdej z nich. Słomki eko są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Znajdujące się na nich nadruki, barwniki są naturalne bo roślinne. Również klej używany do produkcji papierowej słomki jest roślinny. WOW! Nie zawierają glutenu, laktozy, cukru i szkodliwych polietylenów. Zaawansowana technologia i naturalne materiały wykorzystywane do produkcji powodują, że słomki biodegradowalne są bezpieczne dla zdrowia użytkowników, dodatkowo wysterylizowane i higieniczne. Nie zmieniają smaku napojów, nie powodują efektu zwiększonego bąbelkowania napojów gazowanych i zachowują swój kształt oraz barwę nawet podczas długiego moczenia. WOW! Coca-Cola też je doceniła i stosuje. 

SŁOMKI ekologiczne są już docenione przez branżę HoReCa i prywatnych użytkowników.

Właściciele hoteli, restauracji, firm cateringowych oraz eventowych już je sprawdzili, i chętnie kupują. Słomki ekologiczne polecamy do napojów zimnych i ciepłych, są uniwersalne i niezwykle trwałe, powszechnie stosowane przez gastronomię oraz barmanów. Rurki papierowe ekologiczne wytrzymują wyższe temperatury (50-75°C) niż rurki ekologiczne wykonane z bio PLA (około 40°C). SŁOMKI ekologiczne są certyfikowane, sprawdzone i używane na całym świecie, Coca-Cola też je poleca. 

Nasze słomki biodegradowalne oferujemy w sklepie BIODEGARDOWALNI.pl w szerokiej i atrakcyjnej gamie kolorów, wzorów oraz długości i średnicy.

Wybierz dla siebie i swoich Klientów najlepiej dopasowany produkt, może słomki biodegradowalne papierowe: wielokolorowa "Rainbow", długości 20cm, średnicy 6mm, zapakowana w kartonik z napisem "słomki biodegradowalne", a może tę w zielone pasy lub czerwone serca? A może tę słomkę kukurydzianą lub bambusową. Trawę i słomę też u nas znajdziesz - słomki bambusowe ekologiczne, słomki z trawy ekologiczne, słomki ze słomy ekologiczne... Sprawdź naszą ofertę. Skorzystaj z jej różnorodności oraz możliwości indywidualizowania produktu. 

Słomki bio z Twoim logo, sloganem reklamowym - doceń ich jakość oraz bezpieczeństwo. 

Nasze SŁOMKI bio (rurki ekologiczne) posiadają certyfikaty bezpieczeństwa żywności oraz odpowiedzialności społecznej: FOOD SAFE, FDA, FSC, BRC Food, BPA Free, 3-MCPD Free, Moah Mosh Free, BSCI, ECCC, ABS Quality,... 

Świadomość, że opakowania plastikowe (słomki plastikowe) negatywnie wpływają na środowisko obecnie rośnie wśród ludzi. 

Często Klienci domagają się aby opakowania jednorazowe ekologiczne (eko słomki), z których korzystają, pochodziły ze zrównoważonych źródeł/upraw i były przyjazne środowisku gdy są usuwane. Rurki papierowe ekologiczne i te zrobione z bio PLA dokładnie spełniają te oczekiwania, a ich codzienne stosowanie dodaje znacznej wartości twojemu wizerunkowi. Stosując eko słomki papierowe, słomki z bio PLA, słomki ze słomy, słomki z bambusa, słomki z trawy, angażujesz się odpowiedzialnie w ochronę środowiska i zdrowia ludzi. Przyczyniasz się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla, chronisz faunę i florę tej ziemi, zmniejszasz ilość plastiku w rzekach i oceanach. 

Stosuj słomki eko na co dzień. Mądry i odpowiedzialny wybór. Gratulujemy