Pojemniki biodegradowalne

Pojemniki biodegradowalne

Stosujesz i poznałeś już nasze bio pojemniki na wynos dla gastronomii?

"Zmień sztuczne styropianowe i te plastikowe pojemniki obiadowe, pojemniki sałatkowe czy miski na zupy" na bezpieczną i zdrową wersję:
BIO opakowania na wynos, 
Opakowania BIO dla cateringu
EKOLOGICZNE pojemniki do zgrzewu,...?.

Biodegradowalne pojemniki na wynos. Ekologiczne rozwiązanie problematycznego plastiku.

To dobry czas i okazja zamienić niezdrowe, plastikowe opakowania na wynos, pojemniki do zgrzewu, pojemniki obiadowe i sałatkowe na te roślinne i naturalne. Są bezpieczne dla użytkowników. Różnorodność pojemności, formy...: niedzielone, jednokomorowe, dwu i trójdzielne lunch boxy, menu boxy, opakowania do zgrzewu, miski na zupy i pojemniki na wynos zarówno płytkie jak i głębokie. W naszej propozycji asortymentowej znajdziesz także pojemniki sałatkowe i pojemniki obiadowe bio, opakowania dla cateringu bio - te na miejscu i na wynos.  Pojemniki na wynos ekologiczne są wykonane w 100 % z naturalnej trzciny cukrowej, naturalnej kukurydzy, celulozy - są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Poznaj lepiej bio surowce, z których bio pojemniki na wynos są wykonane. To interesujące w jak krótkim czasie się rozpadają z korzyścią dla środowiska naturalnego.  

Nieograniczone możliwości i zadowolenie użytkowników - skąd się biorą i czym charakteryzują się ekologiczne pojemniki na wynos?

Funkcjonalnie zaprojektowane pojemniki dla gastronomii i cateringu, w ładnej jasnej barwie i co bardzo ważne dobrze izolują termicznie. Są wodo i tłuszczo odporne. Można używać tych estetycznych, naturalnych, ekologicznych pojemników na wynos w piekarniku, mikrofalówce, zamrażarce. Wytrzymują temperatury od -20°C do około 200°C, są wytrzymalsze od innych jednorazowych naczyń, jednorazowych opakowań, pochodzą wyłącznie z naturalnych i odnawialnych zasobów roślinnych. 

POJEMNIKI na wynos BIO z naturalnej kukurydzy? - tak  mamy je w swojej ofercie.

Ich zaletą jest transparentność przez co doskonale eksponują zawartość opakowania jednorazowego. Materiał bio PLA z jakiego mogą być wykonane, nadaje im sztywność i trwałość, jest w pełni biodegradowalny i kompostowalny. Klienci cenią sobie nasze ekologiczne naczynia i ekologiczne pojemniki na wynos za ich funkcjonalność, niezawodność i ekonomiczną cenę. Do kompletu posiadają naturalne bio POKRYWKI (wieczka). Szeroki wybór pojemności, kształtów i funkcjonalności znajdziesz w ofercie BIODEGARDOWALNI.pl. Pamiętaj - "Zarejestrowani kupują T-A-N-I-E-J"

Nasze pojemniki na wynos bio i opakowania do zgrzewu są całkowicie neutralne dla smaku i zapachu potraw, stanowią doskonałą alternatywę dla plastiku, styropianu, aluminium.

"Zmień na BIO opakowania jednorazowe" i ciesz się zdrowiem.