Współpraca

Z szeroko otwartymi ramionami Witamy i Zapraszamy w nasze e-progi.

Platforma hurtowo-informacyjna BIODEGRADOWALNI.pl dedykowana jest przede wszystkim Hurtownikom, Sklepom, Przedsiębiorcom sektora HoReCa, Przedstawicielom sektora publicznego i tym z Państwa, którzy razem z nami chcecie zmieniać świat na "BIO". Proponujemy szereg roślinnych, naturalnych produktów i rozwiązań wszystkim tym, którzy dotychczas stosowali, stosują, sprzedają plastik i chcą i/lub muszą to zmienić.

Nasza platforma hurtowo-informacyjna www.BIODEGRADOWALNI.PL służy ergonomicznym zakupom biodegradowalnych i kompostowalnych produktów. To także narzędzie naszej komunikacji z Partnerami oraz portal służący informowaniu siebie nawzajem. Proponujemy bioprodukty pośrednikom, hurtownikom, sklepom, branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej. Produkty dla siebie znajdą tu zarówno firmy, sektor publiczny jak i klienci indywidualni. Dropshipping również obsługujemy.

Zarejestruj się, zaloguj i poznaj swoją ofertę. Zalogowanym mamy znacznie więcej do zaoferowania. Jeśli Twoje oczekiwania są jednak inne, śmiało - skontaktuj się z nami, powiedz to i rozmawiaj. W życiu i biznesie jesteśmy wrażliwi. Poszukujemy i proponujemy rozwiązania win-win, chcemy wspólnie się rozwijać w symbiozie, zrozumieniu i partnerstwie. Zawsze doceniamy lojalność, służbę naturze, szczerą komunikację i otwarte prezentowanie swoich potrzeb, także tych handlowych. "Zarejestrowani" i lojalni zawsze dostaną więcej, bo też dają więcej. Kupując produkty w ilościach kartonowych proponujemy Ci dodatkowy rabat 5%, w ilościach paletowych solo i mix, rabaty ustalamy indywidulanie.

BIODEGARDOWALNI są otwarci na sugestie i uwagi w chęci zmiany siebie na lepsze, sprawniejsze i profesjonalne służenie Naturze oraz Ludziom. Współpraca z nami chcemy aby była dla obu stron owocna, prosta, rzetelna, trwała i długotrwała. Współpracujemy z naszymi Partnerami, Klientami w obszarze handlowym, społecznym, rozwojowym. Służymy Innym, wspólnie pracujemy na rzecz także Twoich idei.  

Arletta & Mirosław

BIODEGRADOWALNI.PL

"3x 100"