Kubeczki do lodów

Papierowe kubeczki do lodów idealnym wyborem dla Twojej firmy

Jeżeli posiadasz lodziarnię, kawiarnię bądź cukiernię, mającą w swojej ofercie właśnie lody, kubeczki sprawdzą się wyśmienicie. Duża część klientów wybiera pojemniczek zamiast wafelka. Czasami też po prostu nie mamy na niego ochoty. Jednak plastikowe wersje nie są obojętne środowisku. Jak wiadomo, duża liczba klientów generuje ogromną ilość odpadów, co jest oczywiście naturalne, ale warto zadbać, by kubeczki do lodów były biodegradowalne oraz kompostowalne. Tym sposobem sprawujemy opiekę nad środowiskiem, jak również propagujemy wśród naszych klientów ekologiczny sposób myślenia. Istnieje spora szansa, że świadomość klienta ulegnie znacznemu zwiększeniu. Odpowiedzialne podejście może uchronić nas przed katastrofą klimatyczną. Wspólnie więc nadzorujemy walkę o lepszą przyszłość.

Kubki papierowe do lodów jako trwały zamiennik szkodliwego plastiku

Papierowe wcale nie oznacza gorsze i mniej wytrzymałe - wręcz przeciwnie. Nasze kubki papierowe do lodów wyróżnia specjalna wyściółka naturalna z tworzywa Mater-bi. Co to oznacza w praktyce? Kubeczki są doskonale przystosowane do obecności zamrożonych produktów. Kubek nie będzie przeciekać, nie nasiąknie też samymi lodami. Dzięki ekologicznym rozwiązaniom nie musimy martwić się też o to, że opakowanie wydzieli szkodliwe "plastikowe" czy "styropianowe" substancję. Nasze kubki papierowe do lodów są w stu procentach bezpieczne. Sztywność i trwałość odznacza zaprezentowane warianty. Nie będziesz zawiedziony takim nabytkiem. Ponadto możesz umieścić w nim także schłodzone potrawy bądź desery.

Spersonalizuj wraz z nami własne kubki do lodów

Kontaktując się z nami, możesz dowolnie spersonalizować dany kubeczek, aby logo firmy reprezentowało ekologiczny wybór. Wtedy klienci będą kojarzyli właśnie Twój biznes ze zdroworozsądkowym myśleniem, uwzględniającym dobro naszej planety. W bardzo łatwy sposób przekazujemy jednocześnie rozsądne hasła poprzez wykorzystane kubki do lodów. Niepozornie, oryginalnie, pomysłowo i ponadto niezwykle korzystnie dla wszystkich. Czego właściwie chcieć więcej? Dołóż swoją cegiełkę do naprawdę wartościowej idei jaką jest troska o nasze środowisko.

Oferujemy kubeczki na lody w różnych pojemnościach

Abyś mógł zapewnić swoim klientom różnorodność pod postacią rozmaitych wielkości porcji lodów, przydatne będą też niejednakowe pojemności kubków. Oferujemy wielorakie wersje, abyś mógł błyskawicznie dobrać pożądany rozmiar, a kubeczki na lody staną się naczelnym elementem sprzedaży. Sprzedajemy kubeczki na paczki lub na kartony, dzięki czemu nie będziesz musiał co chwilę zamawiać kolejnych kubków. Przekonany? A może potrzebujesz rady lub odpowiedzi na konkretne pytania? Serdecznie zapraszamy!

 

Skompletuj swój zestaw, dzięki biodegradowalnym łopatkom do lodów!