Pojemniki na zupę

Pojemniki na zupę dla Ciebie

Coraz więcej osób ma świadomość konieczności dbania o środowisko przyrodnicze, dlatego nasze produkty są chętnie wybierane przez świadomych konsumentów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ standardowa butelka plastikowa rozkłada się aż 500 lat ? a jak wiemy, plastikowe butelki mają na świecie bardzo szerokie zastosowanie. Jeśli chcesz chronić środowisko naturalne, korzystaj z ekologicznych produktów. Pojemniki na zupę z naszej oferty są wykonywane w 100% z trzciny cukrowej, naturalnej celulozy oraz z otrębów, bez sztucznych i szkodliwych wyściółek. Są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych plastikowych, styropianowych i papierowych naczyń jednorazowych. Dzięki temu, pojemniki na zupę na wynos są chętnie nabywane zarówno przez przedsiębiorstwa z branży gastronomicznej, jak i klientów indywidualnych.

Z czego wykonywane są ekologiczne pojemniki na zupę

W swojej ofercie mamy wiele naczyń eko, a przykładem są pojemniki na zupę jednorazowe, których produkcja i właściwości nie wpływają negatywnie na środowisko przyrodnicze. Co więcej, na pierwszy rzut oka pojemniki na zupę mogą przypominać z wyglądu te wykonane z plastiku. Surówce wykorzystane do produkcji pojemników są łatwo biodegradowalne oraz mogą być kompostowane i poddane procesowi recyklingu. Bez problemu można w nich przetrzymywać gorące zupy, kremy. Wytrzymują podgrzewanie w mikrofalówce, piekarniku czy też długie przetrzymywanie w zamrażarce. Wszystko za sprawą wykorzystywanych naturalnych materiałów tj. trzcina cukrowa, celuloza oraz oraz otręby zbóż. W odróżnieniu od plastikowych pojemników, które zawierają polietylen oraz styropianowych z polistyrenu, nie wydzielają związków rakotwórczych. Te mogą się nagromadzić w kontakcie z gorącymi potrawami, co jest niebezpieczne dla zdrowia. Warto zatem zastosować naturalne pojemniki.

Ekologiczne pojemniki na zupę na wynos

Oferowane w naszej platformie pojemniki na zupę jednorazowe są bardzo wygodne w użyciu. Z powodzeniem mogą one zastąpić tradycyjne naczynia, które produkowane są ze szkła, ceramiki, i -co gorsza- z plastiku. Zakupiony ekologiczny pojemnik na zupę można zabierać ze sobą wszędzie i cieszyć się gorącymi zupami na zewnątrz na przykład w parku czy lesie. Jednorazowe pojemniki na zupę występują w wielu modelach, różniąc się od siebie rozmiarem oraz bazowym surowcem.

Bezpieczne i estetyczne pojemniki na zupę na wynos

To, co przekonuje również do zastosowania jednorazowych pojemników to bezpieczna relacja w kontakcie z żywnością. Plastikowe naczynia bardzo często zawierają szkodliwe związki mogące gromadzić się w późniejszym czasie w organizmie. Zakupując ekologiczne pojemniki na zupę, mogą mieć Państwo pewność, że produkty wykonywane są z wyłącznie naturalnych składników, nieszkodliwych dla ludzkiego organizmu. Jest to szczególnie ważne, gdy na przykład pojemnik na zupę ma być używany przez dziecko. Co więcej, pojemniki z platformy hurtowo-informacyjnej Biodegradowalni.pl są estetyczne oraz eleganckie, co umożliwia wystawienie ich na stołach.